Bee Digital Agency
Bee Digital Agency © 2021
Tr
our office
  • BEE DIGITAL AGENCY
    2006

İşletmenizin internette görünür olmasını sağlıyoruz

15 yıllık sektörel tecrübemiz ile uzmanı olduğumuz tüm konularda planlı ve profesyonel hareket ederek müşterilerimizin satın almış olduğu ürün ve hizmetlerden maksimum fayda sağlamasını amaçlayarak çalışmalarımızı şeffaf bir şekilde gerçekleştiririz.

Her an kolayca ulaşabileceğiniz uzman teknik ekibimiz ile yaşayabileceğiniz her türlü soruna en hızlı çözümleri üreterek 7/24 kesintisiz ve garantili hizmet sunarız.

Birlikte çalıştığımız tüm müşterilerimizi iş ortaklarımız olarak görürüz ve bu sayede yürüttüğümüz tüm projelerde en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmaya çaba gösteririz.
icon

WEB TASARIM

Marka ve işletmenizin dijital kimliği olan kurumsal internet sitelerinizi, tüm teknolojik cihazlara uyumlu bir şekilde tasarlayarak web tasarım hizmeti sağlıyoruz.

icon

E-TİCARET

Kira, stopaj ve personel giderlerini unutun! Doğru hedef kitle seçimi, başarılı strateji ve hamleler ile sattığınız ürün veya hizmetleri dijital ortamdaki gerçek alıcılar ile buluşturuyoruz.

icon

MOBİL UYGULAMA

Android ve iOS mobil işletim sistemlerinde çalışabilen, günümüz teknolojisi ile entegre ve kolaylıkla yönetilebilen çapraz platform mobil uygulama hizmeti veriyoruz.

icon

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Dijital medya araçlarını en iyi şekilde kullanarak, dijital stratejilerimiz ile doğru hedef kitleye benzersiz içerikler üreterek potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlayacak sosyal medya yönetimi hizmeti veriyoruz.

icon

REKLAM YÖNETİMİ

Dijital medya araçlarını en iyi şekilde kullanarak, dijital stratejilerimiz ile doğru hedef kitleye benzersiz içerikler üreterek potansiyel müşterilerinize ulaşmanızı sağlayacak sosyal medya yönetimi hizmeti veriyoruz.

icon

SEO & SEM

Dijital dünyada rakiplerinizin sayısı epey fazla olabilir. SEO (Arama Motoru Optimizasyonu) ve SEM (Arama Motoru Pazarlama) faaliyetlerimiz ile bütçe ve ihtiyaçlarınıza en uygun çözümleri sunuyoruz.

icon

REKLAM VE TANITIM FİLMİ

Dijital medya platformları ile tam uyumlu, işletmenizi, ürün veya hizmetinizi tanıtan yüksek kaliteli ve profesyonel reklam ve tanıtım filmleri hazırlayarak hedef kitlenize en iyi tanıtımı yapmanızı sağlıyoruz.

icon

GRAFİK TASARIM

Profesyonel olarak hazırlanmış, dikkat çekici ve doğru aksiyonu işaret eden, hedef kitlenize yönelik akılda kalıcı görsel çalışmalar ile markanızın dijital kimliğini ön plana çıkaran görsel grafik tasarım çalışmaları yapıyoruz.

icon

7/24 DESTEK

Satış sonrası tam destek ile her an kolayca ulaşabileceğiniz uzman teknik ekibimiz ile yaşayabileceğiniz her türlü soruna en hızlı çözümleri üreterek 7/24 kesintisiz ve garantili hizmet sunarız.

Müşterilerimiz için neler yaptık?

Referanslarımız

Neler Yapıyoruz?

Dijital kimliğinizi şekillendirip, markanızı müşterilerinize en iyi şekilde tanıtmanıza yardımcı oluyor ve işletmenizin internette görünür olmasını sağlıyoruz.
Mesaj Gönder