Bee Digital Agency
Bee Digital Agency © 2021
Tr
our office
  • BEE DIGITAL AGENCY
    2006

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) Nedir?

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), Search Engine Optimization kavramının Türkçe karşılığı olup, internet sitenizin performansını ve trafiğini arttırmak amacı ile hedeflediğiniz anahtar kelimeler için Google başta olmak üzere tüm diğer arama motorlarında (Yandex, Bing, Yahoo vb.) üst sıralara yükselmenizi ve daha fazla organik ziyaretçi elde etmenizi sağlayan teknik çalışmalar ve dijital stratejilerdir.

İnternet sitenizin arama motorlarındaki performansını yükseltmek ve daha iyi sıralama almasını sağlamak, doğrudan doğruya potansiyel müşterilerinize daha kolay ulaşarak satışlarınızı arttırmanızı sağlar.

Müşterilerimiz için yaptığımız SEO çalışmalarımızda öncelikli hedefimiz hedef anahtar kelimelerde Google başta olmak üzere tüm diğer arama motorlarında (Yandex, Bing, Yahoo vb.) kalıcı olarak üst sıralarda yer edinmek ve reklam bütçesinin daha verimli kullanılmasına katkı sağlamaktır.

Müşterilerimiz için neler yaptık?

Referanslarımız

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu)

SEO (Arama Motoru Optimizasyonu), hedeflediğiniz anahtar kelimelerde sitenizin sıralamasını kalıcı olarak yükseltir ve daha fazla müşteriye ulaşmanızı sağlar.
Mesaj Gönder